Lüks Rezidansın 15. Katından Kendisini Boşluğa Bıraktı

Bursa’da bir süre konser hastalığını yendiği öğrenilen Türkmen uyruklu 43 yaşındaki Refik Uygur, 15 katlı rezidansın en üst katından aşağıya atlayarak intihar etti. Atlamadan önce cep telefonunu aşağı fırlattığı öğrenilen adamın neden intihar ettiği araştırılıyor.

Merkez Osmangazi ilçesi Emek Mahallesi Korupark Evleri’nde meydana gelen olayda, Türkmen uyruklu 43 yaşındaki Refik Uygur, 15.katta yaşadığı lüks rezidansın penceresinden bilinmeyen bir nedenle kendini boşluğa bıraktı. Olayı gören vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi.

OLAY YERİNDE CAN VERDİ

Sağlık ekiplerinin belirlemelerine göre Uygur, olay yerinde can verdi. Uygur’un cesedi, polis ve savcılık ekiplerinin yaptığı incelemenin ardından Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.

KISA SÜRE ÖNCE KANSERİ YENDİĞİ TESPİT EDİLDİ

Refik Uygur’un, bir süre önce kolon kanseri olduğu ve tedavi görerek hastalığını yendiğini, kendisini boşluğa bırakmadan önce cep telefonunu yola doğru fırlattığını tespit edildi. Polis ekipleri, Refik Uygur’un telefona kimle görüştüğünü ve kendisini neden boşluğa bıraktığını araştırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.