Hükümet Yeni bir Düzenleme ile Tüm Kamu ve Kurumlarına Güvenlik sistemi zorunlulugu getirilmektedir.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri kategorisinde, güvenlik kameraları, günümüzde en popüler kameralardır. Güvenlik hizmetlerinin vazgeçilmez cihazları olan bu kamera sistemiözelliklerine göre sınıflandırılmaktadır. Gece görüşlü kameralar, geride kalan nesneleri daha net görüntüleyen kameralar, uzun mesafelere zom yapabilen kameralar, hareketlilikten kaynaklanan ve görüntü kaybını önleyen kameralar, güvenlik sisteminde kullanılan kameralardır. Yağmur ve benzeri dış etkenlere karşı son derece güvenlidir. Görüş açısının en iyi olduğu noktalara montajlanır.

İç mekân ve dış mekan kameraları, özel olarak hazırlanır. Hırsızların fark edemeyeceği noktalara montajı gerçekleştirilir. Led hd-TVİ dome, IP box, Ir Bullet, mini IR Dome ve küp ıp kamera gibi güvenlik kamera çeşitleri vardır. Ses Sd özelliklerinin yanı sıra, kullanıldıkları mekânlara göre sınıflandırılmaktadır. bina güvenlik sistemikategorisindeki bu cihazların görüntü özellikleri MP bazında, farklılık göstermektedir. Tavana, masa üstüne veya duvara monte edilecek şekilde üretilmektedir.

Güvenlik kamerası ile 7/24 iş yerinizi veya evinizi takip edebilirsiniz. İnternetten yemeyen bu sistemleri, telefon, tablet ve bilgisayarda kullanabilirsiniz. Uzaktan erişim özellikleriyle, işçilerinize uzaktan komut verebilirsiniz. Çiftçiler için de güvenlik kamera sistemibulunmaz bir nimettir. Hayvan hırsızlarına karşı, güvenlik kameraları, büyük bir başarı kazanmıştır. Ahırın, çiftliğin ve hayvanların otladıkları mekânların güvenliği için, güvenlik kamera modellerini tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.