yerli araba fakirin sitesi oyun hilesi otomobil sitesi teknoloji sitesi magazin sitesi alexa hileleri ilksite zengin sitesi birincisite aksaray sondakika bilecik sondakika bolu sondakika artvin sondakika edirne sondakika hatay sondakika izmir sondakika kilis sondakika konya sondakika mersin sondakika ankara hastabakıcı kocaeli sondakika mugla sondakika rize sondakika yalova sondakika karabuk haberleri diyarbakir haberleri hakkari haberleri afyon haberleri duzce sondakika mardin haberleri ankara sondakika burdur haberleri kuşadası escort sakarya haberleri tokat haberleri trabzon haberleri kayseri sondakika adana haberleri antalya sondakika samsun haberleri amasya haberleri aydin haberleri ordu haberleri denizli haberleri mani sasondakika bursa haberleri webgelişim teknokentim teknolojiyi olaypara script indir warez script indir warez tema indir warez script tema indir warez theme indir ücretsiz warez theme indir ücretsiz script indir arayüzweb gaziantep haberleri gaziantep haber merkezi deneme testi
a
istanbul organizasyon evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep evden eve taşımacılık, evden eve nakliyat, gaziantep asansörlü taşıma, gaziantep evden eve taşımacılık, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep organizasyon, gaziantep palyaço,

Oy verme süreci başladı! Beşiktaş, yeni liderini seçiyor

Beşiktaş Kulübünün inanılmaz seçimli genel şurası, gerçekleştiriliyor. Beşiktaş‘taki seçimde başkanlık için Hasan Arat ve Serdal Adalı yarışıyor. BJK Emlakjet Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek kongre, saat 10.00’da başladı ve saat 17.00’de oy verme süreci bitecek. Kongre üyelerinin oy kullanabilmesi için 21 sandık kuruldu. Genel şurada 21 bin 219 üye oy kullanabilecek.

2 ADAY VAR

Beşiktaş‘ın inanılmaz seçimli genel heyetinde Hasan Arat ile Serdal Adalı, başkanlık için yarışıyor.

Genel konsey üyeleri Hasan Arat için turuncu, Serdal Adalı için de beyaz renkte basılan oy pusulalarını kullanacak.

Beşiktaş‘ta lider adayları ortasındaki protokol gereği, genel şurada evvel Serdal Adalı açıklamalarda bulundu.

OY VERME SÜRECİ BAŞLADI

Beşiktaş‘ta saat 11.00 itibariyle oy verme süreci başladı.

SERDAL ADALI’NIN AÇIKLAMALARI

“Cumhuriyetin 100. yılında büyük Beşiktaş‘ın lider adayı olmanın gururunu yaşıyorum. Kulübümüzün unutulmaz isimleri, Süleyman Seba, Hakkı Yeten ve Gurur Beyefendi başta olmak üzere daha nicelerini rahmetle anıyorum.”

“Değerli Beşiktaşlılar, ben bu kürsüye birinci kere gelmiyorum. 2013’te aday oldum. 2019’da ‘Yüreği olan varsa çıksın’ dediler. Gözümü kırpmadan tekrar geldim. Bugün tekrar ‘ Beşiktaş‘ın ayağa kalkması lazım’ dediler. İşte karşınızdayım”

“Aday olmamı açıkladığımda nedense birileri çok rahatsız oldu. O andan itibaren toplumsal medyadan saldırdılar. Ortam gerilmesin diye yanıt vermedim. Devlet ve aile terbiyeme nazaran az ve öz konuşmak benim prensibimdir.”

“Benim için 23 gün kala aday oldu, bu saygısızlıktır dediler. Unuttukları şey, benim son 13 yıldır daima burada olduğumdur. Buna rağmen ben seviyeyi düşürmemek ismine siz 20 yıldır neredeydiniz demedim. Ben topluluk ve grup zora düşsün diye pusuda beklemedim. Bana şunun bunun devamı dediler. O da tutmayınca hakaret etmeye başladılar. Bunun Beşiktaş‘a ziyan verdiğini düşünmediler. Hasan Abi de bu nahoşlukları durdurma muhtaçlığı bile duymadı. Yeniden de canı sağ olsun. Toplumsal medya ve akınların kimin tarafından yapıldığını incelediğimde daha enteresan bir şey gördüm. 4 sene evvel Çebi ile girdiğim yarışta Çebi’nin seçim çalışmalarını yürüten grup büsbütün Hasan abinin yanından çıktı. Bu algı çalışmaların hiçbiri karşılık bulmadı”

“Sanki koskoca Beşiktaş topluluğunda herkes birbirinin devamıymış, güya pazarlıklarla hareket ediyormuş üzere. Kongre üyeleri oylarını iradeleri dışında yapıyormuş. Bu topluluğumuza yapılan çok büyük haksızlık. Beşiktaş’ı Beşiktaşlılar yönetecek kelamı camiayı ayrıştırmaktan öbür bir şey değildir. Bugün Beşiktaş için bir milattır. ya birlikte hareket edeceğiz ya da bölündükçe dağılacağız.”

“Benim Beşiktaş için çok büyük hayallerim var. Tüm projelerimizi sizlere sunduk. En kıymetli işimiz futbol grubunu ayağa kaldırmaktır. Kaybedecek tek bir dakika kalmamıştır. Dönemin kalanı olabilecek en uygun formda tamamlanacak. Gelecek döneme da şampiyonluğun en büyük favorisi olarak başlayacağız. Sizlere kelam veriyorum. Transfer o denli kurgu fotoğraflarla, selfielerle yapılmaz. Ben bu türlü bir şeye asla tenezzül etmem. Bir Beşiktaşlı olarak da kimsenin ayağına gitmem. Birini alacaksam da masraf alır gelirim. Genç kardeşlerimden ricam, zekamızla alay eden bu gösterilere prestij etmeyin.

“Aday olduğum birinci günde söylediğim üzere ben yapacağım hiçbir şeyi kelam vermedim. Yapacağımız bu proje ile bankalara olan borcumuzu kapatacağız. Sevgili Beşiktaşlılar bu kulüp armasında anlı ulu Türk bayrağını taşıyan en büyük kulüptür. Kahırları, kederleri ve bunların tahlillerini çok güzel biliyoruz. Stadımızın kapasitesini 8-9 bin kişi artıracağız. Konuk tribünden yeni düzenlemeler yapacağız. Bilet fiyatlarını düşüneceğiz. Yalnızca ülke hudutlarında değil, Avrupa’da da kupa kazanacağız. Bu seçimde projeler yarışsın dedik. Ne keyifli ki en gerçekçi işlerle karşınızdayız. Sayın Arat’ın projeri de hepsi çok pahalı. Günlerdir Beşiktaş’ın konuşması büyüklüğünü bir defa daha ortaya koymuştur. Hepimizin tek sevdası Beşiktaş’tır. Artık çok daha güçlü bir Beşiktaş olacak. Gelin bugün Beşiktaş’ın sıkıntı vakitlerinde yanında olanlara oy verin. Ne olursa olsun Beşiktaş’tan kopmayanlara oy verin. Beşiktaş Benim için hayattır.”

HASAN ARAT’IN AÇIKLAMALARI

“Değerli Beşiktaşlılar, hepiniz güzel geldiniz. Saygıdeğer genel şura üyeleri, ekranların başında bizi izleyen kıymetli Beşiktaşlılar, hepinizi hürmet ve sevgiyle selamlıyorum. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılında bu hoş vatanı bize emanet eden tüm şehitlerimizi ve Ulu Başkan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet, minnet ve hürmetle anıyorum”

“120 yıllık Beşiktaş, Balkan Savaşları’nda, Çanakkale’de, Kurtuluş Savaşı’nda atletlerini şehit vermiştir. Armamızdaki ay-yıldız ulusal çabada atletlerini kaybeden Beşiktaş’ın hak edilmiş bir onurudur. Ülkemizin göz bebeğidir Beşiktaş. Bu inanılmaz seçime kadar çok vakit kaybettik. 6 Ekim’den bu yana çok vakit kaybettik. Serdal kardeşim, 23 gün kala çıktı olabilir ancak biz hazırlanıyoruz dedik. Beşiktaşlı asla pusuda durmaz! Bana 20 yıldır nerede dedi? Benim formam orada duruyor. Oradaki müzede benim ay-yıldızlı formam duruyor. Biz kimseden icazet almadık.”

“Beşiktaş’ı sahipsiz bırakmayız dediler. Burada Hasan Arat, efsane atletlerimiz Feyyaz Uçar ve Samet Aybaba varken, iş insanlarımız varken Beşiktaş sahipsiz kalır mı? Siz kimi ibrada alkışladıysanız ona sahip çıktınız. Dün neredeydiniz?”

“Değerli Beşiktaşlılar, bugün kendi iradenizle Beşiktaş zihniyetini değiştirebilirsiniz. Kendi iradenizle bir evresi sonlandırabilirsiniz. Bugün kendi iradenizle özlediğiniz Beşiktaş’ı geri döndürebilirsiniz. Beşiktaş’ın kimseye borcu yoktur. Herkesin Beşiktaş’a borcu vardır”

“Beşiktaş, benim de oynadığım devirde sıkıntı periyotlar geçirdi. Lakin gerisinden onursal liderimiz Süleyman Seba geldi. Tesisleşen, futbolda öz kaynak sistemiyle rakiplerinin önüne geçen, futbolda rekorlar kıran Beşiktaş’ı olağan ki Beşiktaşlılar yönetecek”

“12.08.2023’te ne dedik? Süleyman Ağabey rahat uyu, bıraktığın emaneti almaya geliyoruz dedik. Süleyman Ağabey’in konutu kayyumda, idareyle birlikte o meskeni alacağız ve Süleyman Seba Müzesi yapacağız. Süleyman Ağabey evlatların emaneti almaya geliyor”

“Futbolu artık Beşiktaşlılar yönetecek. Feyyaz Uçar, Samet Aybaba yönetecek. Altyapıya lider yardımcımız Hüseyin Yücel 10 milyon euro tahsis etti. Samet Aybaba’nın buyruğuna verdi. Kendisi Şan Ökten Tesisleri’ni yapacak ve kulübe ikram edecek. Şan Ökten yıkılırken siz buradaydınız!”

“Beşiktaş Spor Okulları, Almanya ve yurdumuzda her yerde yayılacak. Derneklerle koordineli bir biçimde yeni bir Beşiktaş sistemi kurulacak. Finansman modelimiz hazır. Beşiktaş’ı yaşayan beşerler var burada. Akatlar hazır. İrtibat hazır. Biz yetkiyi bilenlere vereceğiz. Mikrofona her isteyen çıkıp konuşamayak. Beşiktaş değişecek artık.”

“Burada iki tane yiğit var; Onur Göçmez, Mete Vardar. Onlar TFF’nin icabına bakacak. Merak etmeyin”

“Beşiktaş’ı yaşayan beşerler var burada. Akatlar hazır. Bağlantı hazır. Biz yetkiyi bilenlere vereceğiz. Mikrofona her isteyen çıkıp konuşamayak. Beşiktaş değişecek artık.”

“Beşiktaşlılar, Beşiktaş Spor Koleji kurulacak. Olimpik branşlar, Olimpiyatlara sportmen hazırlayacak. Bizde olimpiyatlara giden atlet yok. Basketbol, dün gece ne oldu, 15 bin şahısla Fenerbahçe’yi yendik. Bahçeşehir ile birleşiyoruz, EuroLeague’ye katılacağız. Akatlar Spor Salonu’nu ikinci liderim Hüseyin Yücel yapacak.”

“Beyaz bir sayfa açılacak. Beşiktaş’ın köprüden evvelki son çıkışı diyorsanız, kelam sizde. Bu yol, Beşiktaşlıların yoludur. Bizim turuncu listemize oy verin. Allah Beşiktaş’ı ve hoş vatanımızı korusun. Hürmetlerimi sunuyorum”

ADAYLARIN LİSTESİ

Başkan adayların idare şurası listesi ise şu isimlerden oluştu;

Serdal Adalı;

Metin Keçeli, Hakan Daltaban, Uğur Fora, Orhan Özalp, Ufuk Akçiğit, Çağatay Abraş, Kaan Kasacı, Aykan Aydın, Atilla Bingöl, Melih Aydoğdu, Hazal Kalkavan Karahan, Mustafa Mollaoğlu, Uzman Kaplan.

Hasan Arat;

Hüseyin Yücel, Cüneyt Sezgin, Onur Göçmez, Yalçın Ayaydın, Mete Vardar, M. Kaan Şakul, Altın Mimir, Feyyaz Uçar, Işıl Zeybek, Ekrem Keçoğlu, Kadir Kılıç, Çağlayan Tuğal, Bünyamin Burak Aslan.

Kaynak: Haberler.com / Spor
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Gençlik ve Spor Bakanı Bak’tan usta işi penaltı! Rabona tekniğiyle topu 90’a yolladı

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.